Преподавателски екип

Директор: Росица Людмилова Шехова

Помощник-директор учебна дейност: Сийка Аврамова Вакева

Помощник-директор учебна дейност: Златка Костадинова Коджебашева

Ръководител компютърен кабинет: Никола Руменов Рашков

Педагогически съветник: Стела Тачева Стоименова

ПРОГИМНАЗИАЛЕН И ГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

Културнообразователна област български език и литература и чужди езици

Главен учител: Даниела Томова Лалова – преподавател по български език и литература

Методично обединение Български език и литература

Председател на МО БЕЛ: Милена Костадинова Рашкова – старши учител, преподавател по български език и литература

  • Дафинка Георгиева Ганева – Николова – старши учител, преподавател по български език и литература
  • Радка Стойнова Михайлова – старши учител, преподавател по български език и литература
  • Татяна Василева Колева – старши учител, преподавател по български език и литература

Методично обединение Чужди езици

Председател МО ЧЕ: Захаринка Велинова Башева – старши учител, преподавател по английски език

  • Димитрина Вълчева Димитрова – старши учител, преподавател по английски език
  • Елка Василева Григорова – старши учител, преподавател по английски език
  • Мая Миткова Бакърджиева – старши учител, преподавател по английски език
  • Надежда Желязкова Станкова – старши учител, преподавател по английски език
  • Соня Димитрова Главчева – старши учител, преподавател по английски език

Културнообразователна област Математика, информатика и информационни технологии (МИИТ)

Главен учител: Теменужка Кръстанова Пенева – старши учител, преподавател по физика и астрономия и химия и опазване на околната среда

Методично обединение Математика

Председател МО Математика: Добринка Андонова Цолова – старши учител, преподавател по математика

  • Веселин Методиев Карабов – старши учител, преподавател по математика
  • Росица Асенова Илчева – старши учител, преподавател по математика

Методично обединение Информатика и информационни технологии (ИИТ)

Председател на МО ИИТ: Елена Георгиева Георгиева – старши учител, преподавател по информатика и информационни технологии

  • Дора Ангелова Безергянова – старши учител, преподавател по информатика и информационни технологии

Културнообразователна област Природни науки и екология (ПНЕ)

Главен учител: Теменужка Кръстанова Пенева – старши учител, преподавател по физика и астрономия и химия и опазване на околната среда

  • Веска Иванова Апостолова – старши учител, преподавател по биология и здравно образование
  • Севда Емилова Инджова – старши учител, преподавател по биология и здравно образование
  • Иванка Петкова Мурджева – старши учител, преподавател по физика и астрономия

Културнообразователна област Обществени науки, физическа култура и спорт, естетически науки

Главен учител: Славка Апостолова Палагачева – преподавател по история и цивилизация, география и икономика

Методично обединение Обществени науки

Председател на МО Обществени науки: Маргарита Василева Владимирова – старши учител, преподавател по география и икономика

  • Мая Стефанова Стоилкова – старши учител, преподавател по философия и история

Методично обединение Естетически цикъл и ФКС

Председател на МО Естетически цикъл и физическа култура и спорт: Женета Христова Белева – старши учител по физическо възпитание и спорт

  • Здравко Федев Славчев – старши учител по физическо възпитание и спорт
  • Силва Илиева Коруева – старши учител по физическо възпитание и спорт
  • Красимира Николова Чуртова – старши учител по музика
  • София Младенова Инджова – старши учител по технологии, библиотекар
  • Никола Василев Таков – старши учител по безопасност на движението

НАЧАЛЕН ЕТАП

Главен учител: Мария Димитрова Гаджева – преподавател в начален етап

Методично обеднинение Начален етап

Председател на МО Начален етап: Снежана Здравкова Ружинова – старши учител, преподавател в начален етап

  • Албена Яворова Балканска – старши учител, преподавател в начален етап
  • Веска Карамфилова Узунова – старши учител, преподавател в начален етап
  • Виолета Здравкова Сариева – старши учител, преподавател в начален етап
  • Дениза Василева Йорданова – старши учител, преподавател в начален етап
  • Екатерина Иванова Чернева – старши учител, преподавател в начален етап
  • Емилия Емилова Сакалиева – старши учител, преподавател в начален етап
  • Йорданка Великова Иванова – старши учител, преподавател в начален етап
  • Катерина Цветкова Уручева – старши учител, преподавател в начален етап
  • Радка Тодорова Георгиева – старши учител, преподавател по английски език в начален етап
  • Руска Ванчева Василева – старши учител, преподавател в начален етап
  • Сийка Желева Сиракова – старши учител, преподавател в начален етап
  • Захаринка Асенова Ръженикова – старши учител, преподавател в начален етап
  • Юлия Стефанова Митрева – старши учител, преподавател в начален етап
  • Гергана Василева Хасова – младши учител, преподавател в начален етап
  • Даниела Цветкова Вълчанова – старши възпитател в начален етап
  • Светла Цекова Петканова – старши възпитател в начален етап
  • Севда Росенова Рабинева – старши възпитател в начален етап
  • Христина Иванова Згурова – старши възпитател в начален етап
  • Теодора Василева Доневка – старши възпитател в начален етап
  • Величка Георгива Костова – старши възпитател в начален етап
  • Желязка Асенова Гайдарова – младши възпитател в начален етап
  • Радка Вълкова Терзийска – младши възпитател в начален етап

АДМИНИСТРАТИВНО-ТЕХНИЧЕСКА СЛУЖБА

  • Радостина Вълканова Пашова – главен счетоводител
  • Софка Славчева Хубенова – завеждащ административна служба
  • Миглена Маринова Запрянова – касиер, домакин