ПРЕПОДАВАТЕЛСКИ ЕКИП

  • ДИРЕКТОР: Росица Шехова
  • ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКТОР УЧЕБНА ДЕЙНОСТ: Сийка Вакева
  • ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКТОР УЧЕБНА ДЕЙНОСТ: Златка Коджебашева
  • ПЕДАГОГИЧЕСКИ СЪВЕТНИК: Стела Стоименова

ГЛАВНИ УЧИТЕЛИ:

  • Даниела ЛаловаБЕЛ и ЧЕ
  • Славка ПалагачеваИстория и цивилизации, География и икономика, ИИ, Музика, ФВС
  • Теменужка ПеневаХООС, БЗО, М, И, ИТ
  • Мария ГаджеваНачален етап

ПРОГИМНАЗИАЛЕН И ГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

Методично обединение "БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА"

  • Даниела Лаловаглавен учител, преподавател по БЕЛ
  • Милена Рашковастарши учител по БЕЛ
  • Дафинка Николовастарши учител по БЕЛ
  • Радка Михайловастарши учител по БЕЛ

Методично обединение "ЧУЖДИ ЕЗИЦИ"

  • Соня Главчевастарши учител по АЕ
  • Елка Григоровастарши учител по АЕ
  • Мая Бакърджиевастарши учител по АЕ
  • Надежда Станковастарши учител по АЕ
  • Златка Коджебашевапреподавател по НЕ

Методично обединение "МАТЕМАТИКА"

  • Веселин Карабовстарши учител по математика, технологии и предприемачество
  • Добринка Цоловастарши учител по математика
  • Себиха Велиноваучител по математика
  • Надка Дамяноваучител по математика,технологии и предприемачество

Методично обединение "ИНФОРМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ"

  • Елена Георгиевастарши учител по информатика и информационни технологии
  • Дора Безергяновастарши учител по информатика и информационни технологии,физика и астрономия, технологии и предприемачество

Методично обединение "ОБЩЕСТВЕНИ НАУКИ"

  • Славка Палагачеваглавен учител, преподавател по история и цивилизации
  • Мая Стефанова Стоилковастарши учител по философски цикъл, история и цивилизации
  • Анелия Гълъбоваучител по география и икономика
  • Сийка Вакевапреподавател по география и икономика

Методично обединение "ПРИРОДНИ НАУКИ И ЕКОЛОГИЯ"

  • Теменужка Пеневаглавен учител, преподавател по химия и опазване на околната среда, физика и астрономия, човекът и природата
  • Севда Инджовастарши учител по биология и здравно образование,човекът и природата
  • Росица Шеховапреподавател по биология и здравно образование

Методично обединение "ЕСТЕТИЧЕСКИ ЦИКЪЛ"

  • Елена Мирчевастарши учител по изобразително изкуство
  • Величка Тодороваучител по музика

Методично обединение "ФВС"

  • Никола Перпериевстарши учител по ФВС
  • Женета Белевастарши учител по ФВС
  • Асиана Димитровастарши учител по ФВС
  • Росица Кокудеваучител по ФВС

Учители в групи за целодневна организация на учебния деня в прогимназиален етап

  • Донка Петровастарши учител в ЦДО
  • Снежана Стояноваучител в ЦДО
  • Илияна Пичуроваучител в ЦДО
  • Юксела Брахимбашеваучител в ЦДО

Интегрирано обучение и възпитание на деца и ученици със специални образователни потребности

  • Катерина Уручеваресурсен учител
  • Галина Давидоваресурсен учител
  • Гергана Христозоваресурсен учител
  • Майя Гочеваресурсен учител
  • Стефка Гугинскапсихолог
  • Петрана Аролскалогопед

НАЧАЛЕН ЕТАП

Методично обединение "НАЧАЛЕН ЕТАП"

  • Веска Узуновастарши учител
  • Виолета Сариевастарши учител
  • Гергана Хасоваучител
  • Дениза Йордановастарши учител
  • Емилия Сакалиевастарши учител
  • Захаринка Ръжениковастарши учител
  • Йорданка Ивановастарши учител
  • Мария Гаджеваглавен учител
  • Радка Георгиевастарши учител по английски език в начален етап
  • Руска Василевастарши учител
  • Севда Рабиневастарши учител
  • Сийка Сираковастарши учител
  • Снежана Ружиновастарши учител
  • Теодора Георгиеваучител по хореография

Учители в групи за целодневна организация на учебния ден в начален етап:

  • Величка Костовастарши учител в ЦДО
  • Даниела Вълчановастарши учител в ЦДО
  • Деяна Родопскаучител в ЦДО
  • Маргарита Рангеловастарши учител в ЦДО
  • Марияна Величковаучител в ЦДО
  • Миглена Станевскаучител в ЦДО
  • Радка Терзийскаучител в ЦДО
  • Софка Недковастарши учител в ЦДО
  • Теодора Доневкастарши учител в ЦДО
  • Христина Згуровастарши учител в ЦДО